Enrique Iglesias csókjai [2010-12-16]

A spanyol énekes koncertjei közben gyakran felhív a színpadra egy könnyekkel küzködő rajongót, és egyszerűen megcsókolja. Júliusban egy fiatal lányt csókolt szájon a Hero című balladája alatt a Today Show-ban.

30.jpg

Múlt héten egy bostoni rajongó volt a szerencsés, majd Floridában folytatódott a csókhadjárat.

És miért csókolja meg a lányokat a színpadon? Elárulta.

"Nagyon izgatott leszek a színpadon. Nem csinálom minden egyes koncerten, ehhez megfelelő hangulat kell. De nem nyelves csókok voltak!"

Cheryl Lavoie egyike a szerencséseknek, aki a férjével ment el a koncertre.
"Életem legjobb estéje volt. Nem számítottam csókra, mikor felmentem utána a színpadon. Ez az élmény megfizethetetlen. Enrique megkérdezte a férjemtől, hogy mehet-e a dolog, majd azt mondta: Most meg foglak csókolni! Majdnem infarktusom lett! Egy nagyon gyengéd csókot kaptam tőle."

Oldal: Rólaszóló hírek